1. Królestwo Moje nie jest z tego świata – mówi Chrystus. Chociaż tak jest, to my jednak każdego dnia w modlitwie Pańskiej mówimy: Przyjdź królestwo Twoje.
  2. Jutro 22 dzień miesiąca, a zatem nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Rity, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 16.00. Zapraszamy.
  3. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy ostatni tydzień okresu w liturgii Kościoła, zwanym „zwykłym”, charakteryzującym się zielonym kolorem ornatu. Przyszła niedziela to I NIEDZIELA ADWENTU – czasu oczekiwania na przyjście Pana Jezusa.
  4. W najbliższą sobotę o godz. 16.00 wraz z członkami Akcji Katolickiej zapraszamy na Mszę św. w intencji naszej Ojczyzny przy relikwiach Świętego Jana Pawła II. Relikwie te będą obecne u nas przez cały tydzień.
  5. Od przyszłej niedzieli można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny. Składane zwyczajowe z tej okazji ofiary są przeznaczone na częściowe pokrycie kosztów nowego ogrodzenia placu przy budynku katechetycznym. Prace te będą prowadzone dopiero w przyszłym roku. Za zrozumienie i hojność Waszych serc bardzo dziękuję.
  6. W minionym tygodniu budżet parafii wsparło 5 rodzin na łączną kwotę 650 zł. Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gość Niedzielny” z dołączoną płytą o bł. ks. Janie Macha.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!