1. Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam? To jest mój Syn umiłowany, Jego słuchajcie.
  2. Dzisiaj nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.30, a po nim Msza św. już bez kazania. Również dzisiaj po każdej Mszy św. przed kościołem prowadzona jest  zbiórka do puszek na potrzeby misji.
  3. W piątek – o godz. 16.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po nim Msza św.
  4. W tym tygodniu przypada I  piątek i sobota miesiąca. Msze św. wotywne o godz. 16.00. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia, adoracja oraz modlitwa różańcowa rodziców za swoje dzieci.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie członków Kół Żywego Różańca z Solca na wspólnej modlitwie z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  6. W czwartek 29 lutego o godz. 11.00 w LCK kolejne spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zapraszamy.
  7. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.