1. Chrystus ukrzyżowany jest mądrością Bożą dla każdego z nas. Najpierw uwierz, a później weź swój krzyż i idź za Jezusem.
  2. Dzisiaj nabożeństwo Gorzki Żali o godz. 15.30,  a po nim Msza św. już bez kazania. Również dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca spotkanie członków Kół Żywego Różańca z Solca o godz. 15.00.
  3. W czwartek o godz. 16.00 Msza św. w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  4. W piątek – o godz. 16.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po nim Msza św.  Również w tym dniu zapraszamy kobiety na Mszę św. z okazji dnia kobiet.
  5. W przyszłą niedzielę młodzież z KSM-u będzie prowadziła sprzedaż wyrobów cukierniczych, aby w ten sposób zgromadzić środki finansowe na wyjazdy wakacyjne. Również od przyszłej niedzieli Akcja Katolicka będzie prowadziła sprzedaż palm oraz innych artykułów religijnych.
  6. Bardzo dziękuję za złożone i przekazane ofiary na zakup kwiatów do grobu Pańskiego i dekorację kwiatową naszych dwóch świątyń w ciągu całego roku.
  7. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!