1. Jezus swoim przyjściem objawia chwałę i potęgę zbawczą Boga. By to w pełni przeżyć pozostaje tyko czuwać i modlić się każdego dnia.
  2. Od jutra rozpoczynamy roraty, które będą odprawione jak zawsze o godz. 6.30. Zaś o godz. 6.15 śpiewane będą Godzinki ku czci Matki Bożej. Zapraszamy wszystkich, którzy w ten piękny sposób pragną się przygotować do świąt Bożego Narodzenia.
  3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Msza św. wotywna w piątek o godz. 16.00. Natomiast o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty. Natomiast w pierwszą sobotę miesiąca o godz. 10.00 Msza św. na zakończenie modlitewnego czuwania przy relikwiach Jana Pawła II połączona z wystawieniem Najśw. Sakramentu i litanią do Matki Bożej.
  4. Relikwie św. Jana Pawła II będą obecne w naszej wspólnocie parafialne do soboty włącznie. Codziennie po roratach litania przez wstawiennictwo Świętego oraz błogosławieństwo relikwiami. W środę zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 16.00 zaś w piątek o godz. 15.00 rozpocznie się nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
  5. W dzisiejszą niedzielę zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny dla naszych rodzin. Można je nabyć w zakrystii po Mszy św. Składane zwyczajowo z tej okazji ofiary pieniężne przeznaczone będą na częściowe pokrycie kosztów nowego ogrodzenia placu przy budynku katechetycznym. Bóg zapłać za wsparcie tego działania.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie KŻR z Solca na wspólnej modlitwie, natomiast o godz. 15.30 nabożeństwo przez wstawiennictwo MB Soleckiej. Również od przyszłej niedzieli można będzie nabyć świece wigilijnego dzieła pomocy dzieciom.
  7. W sobotę o godz. 16.00 Msza św. w intencji Ks. Krystiana z okazji Jego imienin. Zapraszamy.
  8. W minionym tygodniu budżet parafii wsparło 3 rodzin na łączną kwotę 300 zł. Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!