1. Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat po to, aby świat potępił, ale po to, by świat został przez Niego zbawiony. W Krzyżu nasze zwycięstwo.
  2. Dzisiaj nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.30, a po nim Msza św. już bez kazania.
  3. W czwartek 14 marca ks. Krystian organizuje wyjazd do kina w Opolu Lubelskim na film „Powołany 2”. Koszt  35 zł. Wyjazd busem o 17.15 z parkingu sprzed kościoła.
  4. W piątek – o godz. 16.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po nim Msza św.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Nauki rekolekcyjne podczas każdej Mszy św. poprowadzi ks. Krystian Wieteska wikariusz parafii św. Wacława w Radomiu.
  6. Bardzo dziękuję za złożone i przekazane ofiary na zakup kwiatów do grobu Pańskiego i dekorację kwiatową naszych dwóch świątyń w ciągu całego roku.
  7. Prosimy o zgłaszanie chorych i osoby starsze, którzy chcą przyjąć sakramenty święte z okazji zbliżających się świat Zmartwychwstania.
  8. Od początku tego roku 3 rodziny wsparły budżet parafii na kwotę 640 zł. Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.
  10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…