1. Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą. Dla mnie jest szczęściem przebywać blisko Boga, w Panu Bogu pokładać nadzieję.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie w kościele Akcji Katolickiej
  3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto Akcji Katolickiej. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 modlitewne spotkanie młodzieży, która przygotowuje się do bierzmowania.
  4. Wiele osób już sprząta groby swoich bliskich zmarłych, usuwając doniczki z chryzantemami. Sprzątając je prosimy o składowanie bez doniczek w miejscu odpadów organicznych, które będzie można kompostować. W ten sposób obniżymy koszty wywozu śmieci. Bardzo dziękujemy za zrozumienie tej prośby. We wtorek będą wywożone śmieci z cmentarza św. Barbary. Jednym transportem tej hałdy śmieci nie usuniemy. Jest to znaczny koszt, który ponosimy w ramach funkcjonowania Parafii. Wpływy z 20-letniej dzierżawy w wysokości 300 zł oraz opłaty w wysokości 20 zł od grobu nigdy nie pokrywały kosztów wywozu śmieci. Znaczna ich część pokrywana jest z przychodów tacy niedzielnej czy świątecznej.
  5. W minionym tygodniu budżet parafii wsparło 3 rodzin na łączną kwotę 450 zł. Bóg zapłać.
  6. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!