1. Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Bóg; zostaliśmy nazwani Jego dziećmi. On zna każdego z nas. Odwieczny dylemat – czy my znamy Jego. Bo znać to znaczy miłować.
  2. Jutro 22 dzień miesiąca, a zatem Msza św. i nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Rity, które rozpocznie się o godz. 17.00. Zapraszamy.
  3. W przyszłą niedzielę młodzież z KSM-u będzie prowadzić sprzedaż ciasta. Pozyskane fundusze przeznaczone będą na częściowe pokrycie kosztów wakacyjnego wyjazdu.
  4. W sobotę 4 maja wyruszy do Piotrawina piesza pielgrzymka. W tym dniu będziemy mogli się zgromadzić w kościele poklasztornym przy relikwiach błogosławionej rodziny Ulmów. To nabożeństwo pod przewodnictwem Biskupa Ordynariusza naszej Diecezji rozpocznie się o godz. 8.00. Bliższe informacje na plakatach i Facebooku.
  5. W dniu 18 maja będzie miała miejsce autokarowa pielgrzymka służby zdrowia na Jasną Górę. Są jeszcze wolne miejsca. Chętnych prosimy o kontakt w zakrystii parafii lub kancelarii.
  6. W dniach od 9 do 11 lipca organizowana jest z naszej parafii autokarowa pielgrzymka na Podlasie, m.in. Kodeń Białystok, Sokółka i Białowieża. Chętni mogą się zapisywać u Ks. Krystiana i uzyskać bliższe informacje.
  7. W minionym tygodniu 14 rodzin wsparło budżet parafii na kwotę 2500zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  8. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”. Dla dzieci jest miesięcznik „Mały gość niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!