1. Wiarygodni świadkowie widzieli Jezusa zmartwychwstałego i o tym zaświadczyli swoim życiem. Zapraszają nas, abyśmy swoim życiem świadczyli, że Jezus w nas żyje i przez nas działa.
  2. Trwając w nowennie przed uroczystością Bożego Miłosierdzia zachęcamy do codziennego odmawiania koronki do Bożego Miłosierdzia.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msze św. wotywne o godz. 17.00. W piątek o godz. 16.00 koronka do Bożego miłosierdzia, modlitwa różańcowa rodziców i adoracja Najśw. Sakramentu.
  4. W sobotę, w wigilię uroczystości Bożego Miłosierdzia zapraszamy na wspólną modlitwę, która rozpocznie się o godz. 9.00 i zakończy się Mszą św. o godz. 12.00. Bliższe informacje znajdują się na plakacie oraz Facebooku parafii i stronie internetowej. Może potrzebujesz takiego czasu wyciszenia, modlitwy, by wzrastać duchowo. Zapraszamy i prosimy o przekazanie informacji osobom, które poszukują takiej formy spotkania we wspólnocie Chrystusowego Kościoła.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie KŻR z Solca, zaś o 15.30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  6. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.
  7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!