1. Jeśli ziarno pszenicy; wpadłszy w ziemię obumrze przynosi plon obfity. Chrystus umiera, by przynieść wiele owocu, ale przede wszystkim odkupienie rodzaju ludzkiego.
  2. Dzisiaj nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.30 a po nim Msza św. już bez kazania.
  3. W piątek – o godz. 16.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po nim Msza św. Również tego dnia przypada comiesięczny dzień modlitw przez wstawiennictwo św. Rity. Po Mszy św. nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Rity.
  4. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy św., natomiast podczas Mszy św. o godz. 12.00 procesja z palmami wokół naszej świątyni.
  5. W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Spotkania dla dorosłych poniedziałek i wtorek o godz. 17.00. Dla dzieci o godz. 11.00 a dla młodzież o godz. 12.30. Spowiedź w sobotę od godz. 8.30 do 12.00 i od 15.30 do 16.00. Kazania rekolekcyjne w dniu spowiedzi podczas Mszy św. o godz. 9.00; 10.30 i 16.00. Tego dnia będzie zbierana taca.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 19.00 rozpocznie się misterium męki Pana Jezusa przygotowane przez młodzież naszej parafii. Zapraszamy do udziału w tym przedstawieniu.  Młodzież z KSM-u naszej parafii bardzo dziękuje za finansowe wsparcie ich wakacyjnych planów poprzez zakup przygotowanych ciast.
  7. Do chorych z posługą kapłańską przed świętami udamy się w czwartek od godz. 9.00.
  8. W czwartek 21 marca w LCK o godz. 11.00 spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
  9. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!