1. Nie miłujmy słowem i językiem, ale czynem i prawdą. Kto trwa w Chrystusie, przynosi owoc obfity.
  2. W środę pierwsze nabożeństwo majowe o godz. 17.30; w niedzielę i uroczystości o godz. 15.30. Zapraszamy do naszej świątyni oraz przed krzyże i kapliczki przydrożne, które w przeszłości gromadziły znaczne rzesze wiernych na wspólnej modlitwie w godzinach wieczornych. Prosimy o udekorowanie kapliczek i figur na czas majówek.
  3. W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. według porządku niedzielnego. Tego dnia w naszej Parafii będziemy modlić się w intencji strażaków OSP z racji Święta św. Floriana – patrona Strażaków – o godz. 12.00 w Solcu oraz o godz. 9.00 w Woli Soleckiej. Niech Bóg ma ich w swojej opiece. Przypominamy, że 2 maja przypada dzień Flagi Narodowej. Niech wywieszone na naszych domach świadczą o naszej tożsamości narodowej i naszym patriotyzmie.
  4. Tego dnia przypada również pierwszy piątek miesiąca, a zatem zapraszamy na modlitwy  przed Najśw. Sakramentem od godz. 15.00.
  5. W sobotę 4 maja o godz. 8.00 w kościele poklasztornym powitanie relikwii bł. rodziny Ulmów i nabożeństwo pod przewodnictwem Ks. Biskupa Marka Solarczyka. Po nabożeństwie rozpocznie się piesza pielgrzymka do Piotrawina, w  której będzie uczestniczył również ks. Biskup. Zachęcamy do udziału całe rodziny.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 modlitewne spotkanie KŻR z Solca. Zapraszamy. Również tego dnia po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w sali domu parafialnego.
  7. W minionym tygodniu 4 rodzin wsparło budżet parafii na kwotę 600 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  8. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”. Dla dzieci jest miesięcznik „Mały gość niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!