1. Ofiarować z tego, co jest konieczne do życia, może tylko ten, kto sam oddał się w ręce Boga.
  2. Przez cały miesiąc listopad można zyskać odpust zupełny i ofiarować za zmarłych: warunki odpustu: będąc w stanie łaski uświęcającej, przyjmując w tym dniu Komunię św., w wolności od przywiązania do grzechu (nawet lekkiego) oraz modląc się w intencjach, które nosi w swoim sercu Papież (dowolną modlitwą).
  3. We wtorek o godz. 17.00 spotkanie Dzieła Biblijnego.
  4. W czwartek o godz. 13.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji naszej Ojczyzny z okazji 103 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy do udziału poczty sztandarowe oraz delegacje z różnych instytucji samorządowych, oświatowych i OSP. O godz. 12.45 będzie miało miejsce złożenie wieńców i wiązanek przed tablicą upamiętniającą poległych w działaniach wojennych o wolność naszej Ojczyzny. Po Mszy św. o godz. 14.00 rozpocznie się koncert niepodległościowy, którego wykonawcą będzie Lech Makowiecki, polski poeta, autor tekstów, kompozytor, muzyk, scenarzysta i felietonista, a przede wszystkim człowiek kochający naszą Ojczyznę.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z dziećmi z klasy III-ej i ich rodzicami na comiesięcznej katechezie przez dniem pierwszej Komunii św.
  6. W minionym tygodniu 4 rodziny wsparły budżet parafii na kwotę 400 zł. Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!