1. Królestwo Boże to stan miłości wobec Boga i bliźniego.
  2. Dzisiaj ostatnie nabożeństwo różańcowe o godz. 15.30.
  3. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.30; 9.00; 16.00 w kościele parafialnym, zaś 10.30 i 12.00 w kościele poklasztornym. Po Mszy św. o godz. 12.00 – procesja modlitewna na cmentarzu św. Barbary. Informuję również o możliwości pozostawienia samochodów tego dnia na parkingu wewnątrz placu szkolnego naszego Liceum.
  4. We wtorek 2 listopada wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. o godz. 7.30; 9.00; 10.30; 12.00 16.00 w kościele parafialnym. Po Mszy św. o godz. 12.00 będzie miała miejsce procesja modlitewna na cmentarz na Piaskach, która rozpocznie się przy bramie cmentarza. Podczas procesji istnieje możliwość poświęcenie nowych grobów na obu cmentarzach.
  5. W dniach od 2 do 8 listopada o godz. 16.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji zmarłych z wypominków rocznych i jednorazowych. Zaś 15 minut przed Mszą będą czytane wypominki jednorazowe, które już raz były odczytane podczas procesji na naszych cmentarzach, połączone z modlitwą różańcową. Zapraszamy.
  6. W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Msze św. wotywne o godz. 16.00. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i możliwość przystąpienia do sakramentu pojednania i pokuty.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie modlitewne KŻR z Solca, natomiast o godz. 15.30 nabożeństwo przez wstawiennictwo MB Soleckiej z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  8. Bardzo dziękuję Panu Burmistrzowi za pomoc przy porządkowaniu terenu przed naszymi dwoma cmentarzami. Dziękuję również p. Krzysztofowi Graur grabarzowi za jego wielką troskę i obecność w tych dniach  przy cmentarzach i pilnowaniu właściwej segregacji śmieci. Dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli za segregację śmieci oraz ich właściwe składowanie. Dziękuję za składanie opłat za wywóz śmieci w kwocie 20 zł od jednego grobu.
  9. W tym tygodniu budżet parafii wsparło 5 rodziny na kwotę 660 zł. Bóg zapłać.
  10. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!