1. Czuwajcie i bądźcie gotowi, bo o godzinie, której się nie domyślacie Syn Człowieczy przyjdzie.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie rodziców i dzieci w ramach przygotowania do I Komunii św.
  3. Kancelaria parafialna w tym tygodniu od wtorku do piątku czynna w godz. od 15.00 do 16.00. W sprawach ważnych kontakt telefoniczny.
  4. Gorąca prośba – Sprzątając chryzantemy prosimy o składowanie ich bez doniczek w miejscu odpadów organicznych, które będzie można kompostować. W ten sposób obniżymy koszty wywozu śmieci. Bardzo dziękujemy za zrozumienie tej prośby.
  5. W minionych dwóch tygodniach 8 rodziny wsparło budżet parafii na kwotę 1270 zł. Bóg zapłać.
  6. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!