1. Kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę o godz. 16.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji zmarłych z wypominków jednorazowych i rocznych. Kwadrans przed Mszą czytane będą jednorazowe wypominki połączone z modlitwą różańcową. Zapraszamy.
  3. W sobotę 11 listopada przypada kolejna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 13.00, która zostanie poprzedzona apelem poległych przy obelisku upamiętniającym bohaterów naszej ziemi. Po Mszy św. w MGOK rozpocznie się koncert patriotyczny  w wykonaniu dzieci i młodzieży. Zapraszamy.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.
  5. Bardzo dziękujemy za wykonanie prac porządkowych na obu cmentarzach naszej Parafii. To podziękowanie kierujemy do Burmistrza Miasta i Gminy i podległych mu służb oraz grabarza p. Krzysztofa Graur.
  6. Podziękowanie kierujemy do osób, które swoją pracą i darem materialnym wspomogli działania i prace prowadzone przy obiektach należących do Parafii. Są nimi: Marian Duda, Andrzej Urban, Jan Kaczmarski; Robert Jaśkiewicz, Wiesław Lidak i spółka gruntowa, Burmistrz Miasta i Gminy i podległe służby.
  7. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!