1. Pomnażajmy otrzymane od Boga talenty, by być błogosławieństwem w naszych domach, rodzinach i parafii.
  2. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto Akcji Katolickiej, jak również ostatnia niedziela roku liturgicznego.
  3. W środę przypada 22 dzień miesiąca. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.00 i nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Rity.
  4. W piątek o godz. 19.00 modlitewne spotkanie ze świętym, tym razem przy relikwiach świętego Mikołaja Biskupa.
  5. W sobotę, w naszym mieście, w kościele poklasztornym, będzie miało miejsce rejonowe spotkanie młodzieży z trzech dekanatów. Początek o godz. 17.00. W programie konferencja; świadectwa wiary; koncert ks. Jakuba Bartczaka oraz adoracja Najśw. Sakramentu. Zapraszamy młodzież z naszej parafii.
  6. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!