1. Dziś zbawienie stało się udziałem tego domu. Syn Człowieczy przyszedł odszukać  i zbawić to, co zginęło.
  2. Nabożeństwo różańcowe dzisiaj o godz. 15.30 natomiast jutro o godz. 16.00 ostatnie nabożeństwo. Zapraszamy.
  3. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.30; 9.00; 16.00 w kościele parafialnym, zaś 10.30; 12.00; w kościele poklasztornym. Po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się procesja modlitewna na cmentarz św. Barbary.
  4. W środę 2 listopada wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. o godz. 7.30; 9.00; 10.30; i 16.00 w kościele parafialnym. Natomiast o godz. 11.30 na cmentarzu „Piaski” rozpocznie się procesja modlitewna. Podczas procesji, zarówno na cmentarzu św. Barbary, jak i na Piaskach istnieje możliwość poświęcenie nowych grobów.
  5. Od 2 do 8 listopada, tj. w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych, o godz. 16.00 będzie sprawowana Msza św. za zmarłych z wypominków. Natomiast 15 minut przed Mszą będą czytane jeszcze raz wypominki jednorazowe z obu cmentarzy. Zapraszamy do modlitwy.
  6. Bardzo dziękujemy za zgłaszanie do ewidencji grobów z obu cmentarzy oraz regulowanie zaległości finansowych związanych, tak z przedłużeniem prawa do dysponowania grobem, jak i pokrycia kosztów wywozu śmieci cmentarnych. Bóg zapłać.
  7. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia oraz czas na osobistą modlitwę. Po Mszy św. modlitwa różańcowa rodziców za dzieci.
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie KŻR z Solca, a o godz. 15.30 nabożeństwo do MB Soleckiej z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  9. W ubiegłą niedzielę złożyliście na tacę kwotę 6877 zł. Tak więc taca wrześniowa i październikowa w całości pokryła koszty zakupu oleju grzewczego do ogrzewania naszej świątyni w sezonie zimowym.
  10. Zachęcamy do kupowania kolejnego numeru tygodnika katolickiego „Gość niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!