1. Boże, miej litość dla mnie grzesznika. Zmiłuj się nade mną Boże w łaskawości swoje i obmyj mnie zupełnie z grzechu mojego.
  2. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.00 natomiast w niedzielę o godz. 15.30. Zapraszamy.
  3. W piątek na nabożeństwie różańcowym będziemy się modlić przy relikwiach dzieci fatimskich, natomiast Msza św. zakończy się błogosławieństwem relikwiami świętych Hiacynty i Franciszka. Zapraszamy młodzież, dzieci i rodziców do ofiarowania tego dnia czasu dla Pana Boga i wspólnej modlitwy oraz trwania prze relikwiach dzieci z Fatimy.
  4. Bardzo dziękujemy za segregację śmieci cmentarnych oraz zgłaszanie do ewidencji grobów bliskich zmarłych z obu cmentarzy. To pozwoli nam uniknąć w przyszłości przykrych sytuacji związanych z likwidacją grobu, który nie ma swojego dysponenta.
  5. Prosimy o głębszą refleksję związaną z dekorowaniem grobów naszych bliskich zmarłych. Któremu ze zmarłych zależy na takiej ilości zniczy i sztucznych kwiatów. Oni proszą o modlitwę, a nie o przejaw waszej zamożności. Niech nam wszystkim towarzyszy skromność i poczucie estetyki.
  6. Można zamawiać wypominki roczne oraz składać na kartkach wypominki jednorazowe z zaznaczeniem, na którym cmentarzu mają być czytane. Będą one również czytane przed Mszami św. w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych.
  7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 rozstrzygnięcie konkursu na własnoręcznie zrobiony różaniec.
  8. W minionym tygodniu budżet parafii wsparło 3 rodziny na kwotę 450 zł.
  9. Zachęcamy do kupowania kolejnego numeru tygodnika katolickiego „Gość niedzielny”. Dla dzieci jest miesięcznik „ Mały gość niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!