1. Jeśli Mnie kto miłuje, będzie zachowywał moją naukę,
  a Ojciec mój umiłuje go i przyjdziemy do niego.
 2. Nabożeństwo różańcowe w poniedziałek i wtorek o godz. 17.00. Zapraszamy w te dni do modlitwy za zmarłych.
 3. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.30; 9.00; 16.00 w kościele parafialnym, zaś 10.30; 12.00; w kościele poklasztornym. Po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się procesja modlitewna na cmentarz św. Barbary.
 4. W czwartek 2 listopada wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. o godz. 7.30; 9.00; 10.30; i 16.00 w kościele parafialnym Natomiast o godz. 11.30 na cmentarzu „Piaski” rozpocznie się procesja modlitewna. Podczas procesji istnieje możliwość poświęcenie nowych grobów na obu cmentarzach.
 5. Od 2 do 8 listopada, tj. w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych o godz. 16.00 będzie sprawowana Msza św. za zmarłych z wypominków. Natomiast 15 minut przed Mszą będą czytane jeszcze raz wypominki jednorazowe z obu cmentarzy. Zapraszamy do modlitwy.
 6. Bardzo dziękujemy za zgłaszanie do ewidencji grobów z obu cmentarzy oraz regulowanie zaległości finansowych związanych, tak z przedłużeniem prawa do dysponowania grobem, jak i pokrycia kosztów wywozu śmieci cmentarnych. Bóg zapłać.
 7. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia oraz czas na osobistą modlitwę. O godzinie 15.20 rozpocznie się modlitwa różańcowa rodziców za dzieci.
 8. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie KŻR z Solca, a o godz. 15.30 nabożeństwo do MB Soleckiej z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
 9. W ubiegłą niedzielę złożyliście na tacę na ogrzewanie kwotę 5657 zł. Ponieważ była to niedziela misyjna, a zatem część tej kwoty musi być przekazana na misje. Bóg zapłać za ofiary.
 10. W minionym tygodniu 4 rodziny wsparło budżet parafii na kwotę 510.00 zł. Bóg zapłać.
 11. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!