Rok „A” – 25 października

 1. Wysłuchaj błaganie Twego sługi i Twego ludu. Nie tylko wysłuchaj, ale też przebacz.
 2. Przypominamy, że nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 15.30.
 3. W środę swoje imieniny będzie obchodził ks. Prałat Tadeusz.
  Zapraszamy na Mszę św. w intencji solenizanta po nabożeństwie różańcowym.
 4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.30; 9.00; 10.30; 12.00; 16.00 w kościele poklasztornym. Po Mszy św. o godz. 12.00 zawsze wyruszała procesja modlitewna na cmentarz św. Barbary. Trudno ocenić, czy w tym roku będzie to możliwe.
 5. W poniedziałek 2 listopada wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. o godz. 7.30; 9.00; 10.30; 12.00 i 16.00 w kościele poklasztornym.
 6. Przed każdą Mszą św. tak w Uroczystość Wszystkich Świętych
  jak i Dzień Zaduszny będziemy czytać wypominki jednorazowe połączone z modlitwą różańcową.
 7. W minionym tygodniu 3 rodzin wsparło budżet parafii na kwotę 540 zł. Bóg zapłać. Istnieje również możliwość przekazywania ofiar na konto parafialne. Udokumentowane przelewem bankowym wpłaty będzie można później odliczyć od podatku, jako „ofiara na cele kultu religijnego”.
 8. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Content is protected !!