1.    Chrystus ukrzyżowany jest mądrością Bożą dla każdego z nas. Najpierw uwierz, a później weź swój krzyż i idź za Jezusem.

2.    Dzisiaj nabożeństwo Gorzki Żali o godz. 15.30  a po nim Msza św. już bez kazania. Również dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca spotkanie członków Kół Żywego Różańca z Solca o godz. 15.00.

3.    W poniedziałek o godz. 16.00 Msza św. w intencji kobiet naszej parafii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w ich intencji.

4.    W piątek – o godz. 16.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej a po nim Msza św.

5.    W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci z klasy III-ej w ramach comiesięcznej katechezy przed dniem pierwszej Komunii.

6.    Bardzo dziękuję za złożone i przekazane ofiary na zakup kwiatów do grobu Pańskiego i dekorację kwiatową naszych dwóch świątyń w ciągu całego roku.

7.    Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

8.    Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…..