1. Nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię.
  2. Dzisiaj nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.30, a po nim Msza św. już bez kazania.
  3. W piątek – o godz. 16.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po nim Msza św. 
  4. W czwartek o godz. 16.00 Msza św. i nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Rity. Zapraszamy.
  5. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie prowadzona przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby misji.
  6. W środę 21 lutego o godz. 18.00 w Ostrowców Świętokrzyskim w kościele św. Michała Archanioła pierwsze spotkanie „Wojowników Maryi”, które rozpocznie się Mszą św. Zapraszamy na spotkanie.
  7. Każdego roku zbierane są w poszczególnych miejscowościach naszej parafii dobrowolne ofiary na zakup kwiatów do Grobu Pańskiego oraz dekorację naszej świątyni nie tylko na święta wielkanocne, ale również przez cały rok. Jak dobrze wiecie dekorujemy kwiatami w sezonie letnim dwa kościoły na każdą niedzielę, oprócz niedziel następujących po uroczystościach zaślubin. Bardzo prosimy o wzięcie gotowych list, które znajdują się w zakrystii. Tym wszystkim, którzy zaangażują się w zbiórkę bardzo dziękujemy w imieniu całej parafii – Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”; dla dzieci jest nowy miesięcznik „Mały gość niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!