1. Zawsze dziękujemy Bogu za was wszystkich, za dzieło wiary, trud miłości i wytrwałość w nadziei.
  2. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.00 natomiast w niedzielę o godz. 15.30. Zapraszamy.
  3. Dzisiaj przypada 22 dzień miesiąca. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.00 i nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Rity.
  4. W czwartek podczas nabożeństwa różańcowego rozdamy dzieciom nagrody za pięknie wykonane własnoręcznie różańce, które możemy podziwiać przy wejściu do kościoła.
  5. W minioną niedzielę do puszek złożyliście kwotę 863 zł. Pieniądze te zostały wysłane na konto fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Bóg zapłać.
  6. Można zamawiać wypominki roczne oraz składać na kartkach wypominki jednorazowe z zaznaczeniem, na którym cmentarzu mają być czytane. Wypominki jednorazowe będą również czytane przed Mszami św. w dniu 1 i 2 listopada oraz podczas oktawy tj. do dnia 8 listopada przed wieczorową Mszą św.
  7. Bardzo prosimy o sprawdzenie stanu faktycznego grobów znajdujących się na cmentarzu „Piaski”. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z kancelarią parafialną. Informujemy, że już było ponad 22 tys. odwiedzin stron naszych obu cmentarzy. A zatem te strony cieszą się dużym zainteresowaniem. Dziękujemy.
  8. W minionym tygodniu 6 rodziny wsparło budżet parafii na kwotę 760 zł. Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”.