1. Troszczcie się nie o ten pokarm, który ginie, ale o ten, który trwa na wieki, a który da wam Syn Człowieczy. Nie samym chlebem, żyje człowiek.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbierane są ofiary do puszek z racji Dnia Papieskiego. Za złożone ofiary w imieniu stypendystów Fundacji Nowe Tysiąclecie składamy podziękowanie – Bóg zapłać.
  3. We wtorek o godz. 18.00 spotkanie Dzieła Biblijnego w Sali Domu Parafialnego. Zapraszamy.
  4. W środę o godz. 17.00 modlitwą różańcową rozpocznie się ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie z procesją wokół naszej świątyni. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z młodzieżą, która w tym roku szkolnym przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.
  6. Również w przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę są przeznaczone na pokrycie kosztów zakupu oleju opałowego do ogrzewania naszej świątyni w sezonie zimowy.
  7. Miesiąc październik to czas sprzątania mogił na naszych soleckich cmentarzach i nie tylko. Bardzo prosimy o segregowanie śmieci. Prosimy o elementarną kulturę, by sprzątając nie wyrzucać śmieci na inne groby, za mur cmentarza czy na pole. Jest kontener na cmentarzu na Piaskach, jak również składowisko śmieci przy cmentarzy św. Barbary i bardzo prosimy w tych miejscach składować śmieci. Przypominam, że śmieci są wywożone do Radomia, co wiąże się z dużym nakładem finansowym, który w całości ponosi parafia.
  8. Można zamawiać wypominki roczne oraz składać na kartkach wypominki jednorazowe z zaznaczeniem, na którym cmentarzu mają być czytane. Niektóre z nich będą czytane przed Mszami św. w dniu 1 i 2 listopada.
  9. Od przyszłej niedzieli Młodzież z Oazy i KSM będzie prowadzić sprzedaż zniczy. Pozyskane z tej sprzedaży środki finansowe zasilą budżet tych organizacji. Dziękujemy za zrozumienie tej inicjatywy i jej ewentualne wsparcie poprzez zakup zniczy.
  10. W tym tygodniu budżet parafii wsparło 8 rodziny na kwotę 1050 zł. Bóg zapłać.
  11. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!