1. Syn Człowieczy nie przyszedł, aby Mu służono, lecz żeby służyć i dać swoje życie na okup za wielu.
  2. Nabożeństwo różańcowe dziś o godz. 15.30 natomiast w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00. Zapraszamy.
  3. W piątek 22 dzień miesiąca, a zatem nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Rity, które rozpocznie się Mszą św. po modlitwie różańcowej.
  4. Również w piątek o godz. 16.00 spotkanie Akcja Katolickiej.
  5. W sobotę zapraszamy na WIECZÓR CHWAŁY, który rozpocznie się o godzinie 19.00. Jest to pierwsze takie wydarzenie modlitewne w naszej parafii. Zachęcajmy innych, także z poza naszej parafii do udziału w uwielbieniu Pana Boga.
  6. Można zamawiać wypominki roczne oraz składać na kartkach wypominki jednorazowe z zaznaczeniem na którym cmentarzu mają być czytane. Niektóre z nich będą czytane przed Mszami św. w dniu 1 i 2 listopada w związku z pandemią COVID. Podczas procesji na cmentarzach na pewno będą czytane te, na których będą zaznaczone numery stacji procesji modlitewnej. 
  7. W sobotę o godz. 11.00 rozpoczną się w kościele poklasztornym warsztaty hafciarskie, na które zapraszamy wszystkich chętnych, szczególnie Koła Gospodyń Wiejskich. Liczba uczestników ograniczona.
  8. W tym tygodniu budżet parafii wsparło 6 rodziny na kwotę 830 zł. Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!