1. Kto nie przyjmuje Królestwa Bożego jak dziecko, ten nie wejdzie do niego.
  2. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz. 15.30 natomiast spotkanie KŻR z Solca o godz. 15.00. Przypominamy, że nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godz. 17.00, a po nabożeństwie Msza św.
  3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie różańców dzieciom z klasy III-ej, a po jej zakończeniu spotkanie z rodzicami.
  4. Od wtorku można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy mogli wesprzeć Dzieło Nowego Tysiąclecia gromadząc środki finansowe na stypendia dla dzieci i młodzieży zdolnej lecz słabo sytuowanej materialnie. Ofiary te będą zbierane do specjalnych puszek przed kościołem po każdej Mszy św.
  6. Zostały zakończone prace murarskie przy murze placu kościelnego od strony północnej. Pozostało jeszcze w tym roku położenie dwustronnie dachówki, natomiast tynkowanie mury pozostanie na przyszły rok. Chcemy również w tym roku zalać fundament pod nowe ogrodzenie na wysokości dawnego domu sióstr. Długość tego ogrodzenia to 50 m bieżących. Bardzo dziękuję za składane ofiary na pokrycie kosztów tych prac. W minionym tygodniu 4 rodziny wsparło budżet parafii na kwotę 560 zł. Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!