1. Jest wielu dobrych ludzi poprzez których Bóg czyni wiele wspaniałych rzeczy. Może tym dobrym człowiekiem jesteś Ty, albo możesz nim być.
  2. Dzisiaj o godz. 18.00 Msza św. o uzdrowienie i modlitwy o dary Ducha Św.
  3. W piątek pierwszy dzień miesiąca października – miesiąca modlitwy różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe każdego dnia o godz. 17.00, zaś w niedzielę o godz. 15.30.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Msze św. wotywne po nabożeństwie różańcowym. W piątek o godz. 16.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, koronka do Bożego miłosierdzia oraz możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. W piątek spotkanie modlitewne rodziny różańcowej rodziców.
  5. W sobotę 2 października udajemy się w pielgrzymce autokarowej do Wysokiego Koła. Wyjazd z Solca o godz. 8.30 w kierunku Woli Soleckiej. Prosimy o zabranie stosownego do warunków atmosferycznych ubrania oraz turystycznego krzesełka.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie KŻR z Solca nad Wisłą na wspólnej modlitwie.
  7. W tym tygodniu budżet parafii wsparło 5 rodziny na kwotę 610 zł. Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do kupowania tygodnika „Gość Niedzielny”. Dla dzieci jest również miesięcznik „Mały gość niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!