1. Ty o człowiecze Boży, podążaj za sprawiedliwością, pobożnością, wiarą, miłością, wytrwałością, łagodnością. Walcz w dobrych zawodach o wiarę, zdobądź życie wieczne.
  2. We wtorek 27 września w godzinach od 9.00 do 10.00 przy soleckim liceum będzie można oddać krew, która jest najcenniejszym lekiem ratującym życie. Zapraszamy osoby pełnoletnie.
  3. W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, które rozpocznie się o godz. 17.00 w dni powszednie, a w niedzielę o godz. 15.30. Po nabożeństwie Msza św.
  4. W sobotę 1 października udajemy się w pielgrzymce autokarowej do Wysokiego Koła. Wyjazd z Solca o godz. 8.30 w kierunku Woli Soleckiej. Pielgrzymi z Przedmieścia i Dziurkowa wsiadają do autokaru jadącego do Solca od strony Lipska. Prosimy o zabranie stosownego do warunków atmosferycznych ubrania oraz turystycznego krzesełka.  Są jeszcze wolne miejsca.
  5. W sobotę kancelaria nieczynna.
  6. Spotkania dla narzeczonych w sobotę 8 i 15 października o godz. 14.00 w domu parafialnym w Lipsku.
  7. W minionym tygodniu budżet parafii wsparło 5 rodziny na kwotę 600 zł.
  8. Zachęcamy do kupowania kolejnego numeru tygodnika katolickiego „Gość niedzielny”.