1. Albowiem nie dał nam Bóg ducha bojaźni, ale mocy i miłości oraz trzeźwego myślenia. Nie wstydź się zatem wołania – Panie przymnóż mi wiary.
  2. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.00 natomiast w niedzielę o godz. 15.30. Zapraszamy.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy mogli wesprzeć Dzieło Nowego Tysiąclecia gromadząc środki finansowe na stypendia dla dzieci i młodzieży zdolnej lecz słabo sytuowanej materialnie. Ofiary te będą zbierane do specjalnych puszek przed kościołem po każdej Mszy św.
  4. W tym tygodniu I piątek miesiąca. O godz. 16.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, adoracja i możliwość przystąpienie do sakramentu pokuty i pojednania.
  5. KSM organizuje konkurs dla uczniów szkoły podstawowej na ręcznie wykonany różaniec. Ostateczny termin zgłaszania prac upływa 25 października. Od przyszłej niedzieli młodzież będzie sprzedawała znicze i wkłady. W ten sposób zgromadzone fundusze przeznaczone będą na wyjazd wakacyjny. Podczas diecezjalnych wyborów do władz KSM dostali się z wyboru: Bartosz Gumiński – sekretarz i Michał Jaśkiewicz – komisja rewizyjna. Gratulujemy.
  6. W sobotę o godz. 10.00 w Sali domu parafialnego odbędzie się pierwsze spotkanie dzieci z klasy 2 – 4, które chcą uczestniczyć w katolickiej wspólnocie dzieci. Natomiast o godz. 11.00 zbiórka ministrantów. Zapraszamy.
  7. Dzisiaj po każdej Mszy św. możemy wesprzeć leczenie Neli Wychodzkiej mieszkającej w Kamień Kolonia. Jej siostra chodzi do klasy III w naszej szkole i przegotowuje się do I Komunii św.
  8. W minionym tygodniu budżet parafii wsparło 6 rodzin na kwotę 750 zł.
  9. Zachęcamy do kupowania kolejnego numeru tygodnika katolickiego „Gość niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!