1. Nigdy nie powinniśmy się lękać powrotu do Boga, który mówi o sobie, że jest Miłosiernym Ojcem. On czeka, a ty nigdy nie zwlekaj.
  2. We wtorek 13 dzień miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 17.00, następnie modlitwa różańcowa i procesja wokół naszej świątyni. Zapraszamy.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci klasy IV.
  4. Bardzo prosimy o dokładną segregację śmieci cmentarnych. Chwasty, liście, gałęzie, wieńce jodłowe prosimy o składanie w wyznaczonym miejscu bez szarf, sztucznych kwiatów, wkładów, szkła oraz reklamówek czy worków foliowych. Zapewne nie jest to taki wysiłek, który by przekraczał ludzkie możliwości. Dziękujemy za zrozumienie tego apelu.
  5. W minionym tygodniu 7 rodzin wsparło budżet parafii na kwotę 950 zł. Bóg zapłać.
  6. Zachęcamy do kupowania kolejnego numeru tygodnika katolickiego „Gość niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!