1. Jeśli nie staniecie się jak dzieci, nie wejdziecie do królestwa Bożego. Jeśli kto chce być pierwszym, niech będzie ostatnim ze wszystkich i sługą wszystkich.
  2. Jutro obchodziłby swoje 90 urodziny ks. Prałat Tadeusz Gębka. Zapraszamy na Mszę św. w Jego intencji o godz. 17.00, a po niej spotkanie Akcji Katolickiej.
  3. W środę o godz. 17.00 Msza św. i nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Rity. Zapraszamy.
  4. We czwartek wspomnienie św. Ojca Pio. Po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo przez wstawiennictwo tego świętego stygmatyka.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 Msza św. o dary Ducha św. i modlitwa o wewnętrzne uzdrowienie. Zapraszamy.
  6. Organizowana jest kolejna edycja przygotowania narzeczonych do zawarcia sakramentu małżeństwa. Bardzo prosimy o zgłoszenie chęci udziału.
  7. Organizowana jest autokarowa pielgrzymka do Wysokiego Koła w sobotę 2 października. Chętnych na ten wyjazd prosimy o szybkie i zdecydowane zgłoszenie, gdyż od liczby zgłoszonych uzależniona jest rezerwacja autokaru. Koszt wyjazdu to 20 zł od osoby.
  8. Dobiega końca czas spisu powszechnego. Ostateczną datą jest dzień 30 września. Bardzo prosimy o dokonanie tego obowiązku, by uniknąć przykrych konsekwencji własnego zaniedbania. Dzisiaj to możemy uczyni w Domu Kultury w Solcu nad Wisłą.
  9. W tym tygodniu budżet parafii wsparło 6 rodziny na kwotę 750 zł. Bóg zapłać.
  10. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!