1. Jezus istniejąc w postaci Bożej, nie skorzystał ze sposobności by być równy Bogu, lecz przyjął dla mnie i ciebie postać sługi. On jest Panem ku chwale Boga Ojca.
  2. Dzisiaj o godz. 15.30 pierwsze nabożeństwo różańcowe, na które zapraszamy. W ciągu tygodnia nabożeństwo rozpoczynać się będzie o godz. 17.00, a po nim Msza św.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msze św. wotywne po nabożeństwie różańcowym. W piątek o godz. 16.00 wystawienie Najśw. Sakramentu koronka do Bożego miłosierdzia i okazja do spowiedzi.
  4. W sobotę 1 października udajemy się w pielgrzymce autokarowej do Wysokiego Koła. Wyjazd z Solca o godz. 8.30 w kierunku Woli Soleckiej. Pielgrzymi z Przedmieścia i Dziurkowa wsiadają do autokaru jadącego do Solca od strony Lipska. Proszę czekać na przystankach autobusowych. Prosimy o zabranie stosownego do warunków atmosferycznych ubrania oraz turystycznego krzesełka.  Są jeszcze wolne miejsca.
  5. W minioną niedzielę złożyliście na tacę kwotę 5 964.00 na pokrycie kosztów zakupu oleju opałowego do ogrzewania naszej świątyni. Bóg zapłać. Jeszcze w jedną niedzielę miesiąca października będą zbierane ofiary na ten cel.
  6. W minionym tygodniu 4 rodziny wsparło budżet parafii na kwotę 640 zł. Bóg zapłać. Istnieje również możliwość przekazywania ofiar na konto parafialne. Udokumentowane przelewem bankowym wpłaty będzie można później odliczyć od podatku jako ofiarę na cele kultu religijnego.
  7. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!