1. Bóg odpłaca każdemu według swojego Boskiego osądu, a nie naszego widzenia świata. Nasze „widzimisie” przy spotkaniu z Bogiem może doznać rozczarowania.
  2. Dzisiaj o godz. 17.00 spotkanie Rady Parafialnej. Zapraszamy.
  3. W sobotę 30 września o godz. 18.00 w Radomiu będzie miało miejsce spotkanie młodzieży z naszej Diecezji zwane Apelem Młodych. Zapraszamy do udziału młodzież z naszej parafii. Szczegółowe informacje udziela ks. Krystian.
  4. W sobotę 7 października wyjeżdżamy w autokarowej pielgrzymce do Wysokiego Koła. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Koszt 20 zł.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie KŻR z Solca na wspólnej modlitwie, a o godz. 15.30 pierwsze nabożeństwo różańcowe.
  6. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00 dzieci, które w tym roku szkolnym przygotowują się do I Komunii św. otrzymają różańce.
  7. Parafia otrzymała nieodpłatnie kolejne łóżko do opieki nad chorym. Dar ten przekazała Emilia Góralczyk, córka p. Jolanty Kołodziejczyk z Solca. Bardzo dziękujemy za ten dar. Można z niego nieodpłatnie korzystać.
  8. W minionym tygodniu 3 rodziny wsparło budżet parafii na kwotę 450 zł. Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!