1. Nikt z nas nie żyje dla siebie. Jeżeli żyjemy, żyjemy dla Pana. I w życiu więc i w śmierci należymy do Pana.
  2. W poniedziałek przypada Święto patrona dzieci i młodzieży – św. Stanisława Kostki. Zapraszamy dzieci i młodzież na nabożeństwo o godz. 16.30 i Mszę św.
  3. W piątek przypada 22 dzień miesiąca. Zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Rity.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie rodziców i dzieci z klasy III-ej, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św.
  5. Również w przyszłą niedzielę o godz. 17.00 spotkanie Rady Parafialnej.
  6. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczona na pokrycie kosztów zakup oleju opałowego do ogrzewania naszej farnej świątyni w zimowym sezonie  grzewczym. Bóg zapłać za ofiary.
  7.  W sobotę 30 września o godz. 18.00 w Radomiu będzie miało miejsce spotkanie młodzieży z naszej Diecezji zwane Apelem Młodych. Zapraszamy do udziału młodzież z naszej parafii. Szczegółowe informacje udziela ks. Krystian.
  8. W sobotę 7 października wyjeżdżamy w autokarowej pielgrzymce do Wysokiego Koła. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Koszt 20 zł.
  9. W minionych tygodniu 2 rodziny wsparło budżet parafii na kwotę 300 zł. Bóg zapłać.
  10. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!