1. Bóg nie nudzi się kolejnym zaproszeniem kierowanym do Ciebie. Mówi: „królestwo niebieskie podobne jest do…” Nie wymawiaj się, lecz przyjdź na ucztę.
  2. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.00 natomiast w niedzielę o godz. 15.30. Zapraszamy.
  3. W dzisiejszą niedzielę będziemy mogli wesprzeć Dzieło Nowego Tysiąclecia gromadząc środki finansowe na stypendia dla dzieci i młodzieży zdolnej lecz słabo sytuowanej materialnie. Ofiary te będą zbierane do puszek przed kościołem po każdej Mszy św.
  4. Również młodzież z KSM prowadzi sprzedaż zniczy. Pozyskane środki przeznaczone będą na wyjazdy i spotkania formacyjne. Bóg zapłać za wsparcie ich inicjatywy.
  5. Z okazji wspomnienia przypadającego w środę św. Łukasza patrona Służby Zdrowia – lekarzom i pracownikom medycznym dbającym o nasze zdrowie i życie, życzymy niech Bóg obdarza ich wszelkim dobrem, błogosławieństwem i ludzką wrażliwością na cierpienie i chorobę. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w ich intencji.
  6.  Można zamawiać wypominki roczne oraz składać na kartkach wypominki jednorazowe z zaznaczeniem, na którym cmentarzu mają być czytane. Wypominki jednorazowe będą również czytane przed Mszami św. w dniu 1 i 2 listopada oraz podczas oktawy tj. do dnia 8 listopada przed wieczorową Mszą św.
  7. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczona na pokrycie kosztów zakup oleju opałowego do ogrzewania naszej farnej świątyni w zimowym sezonie  grzewczym. Bóg zapłać za ofiary.
  8. W przyszłą niedzielę przypada 22 dzień miesiąca. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.00 i nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Rity.
  9. W minionym tygodniu 4 rodziny wsparło budżet parafii na kwotę 640 zł. Bóg zapłać.
  10. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!