1. Kto nie nosi swego krzyża, a idzie za mną, ten nie może być moim uczniem – mówi Jezus. A zatem bądźmy uczniami tak w chwale jak i w cierpieniu.
  2. Dzisiaj o godz. 15.00 modlitewne spotkanie KŻR z Solca, natomiast o godz. 15.30 nabożeństwo przez wstawiennictwo MB Soleckiej z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  3. We wtorek o godz. 17.00 modlitewne spotkanie młodzieży z klasy VIII, która pragnie w tym roku szkolnym przystąpić do sakramentu bierzmowania.
  4. W czwartek przypada święto Narodzenia NMP /MB siewnej/. Msze św. o godz. 8.00; 10.00 i 17.00. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie ziarna siewnego.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci z klasy III-ej, które w tym roku szkolnym przygotowują się do I Komunii św.
  6. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na pokrycie kosztów zakupu oleju opałowego do ogrzewania naszej świątyni w okresie zimowym. Jednocześnie informuję, że budynek katechetyczny nie będzie ogrzewany.
  7. W minionym tygodniu 5 rodziny wsparło budżet parafii na kwotę 650 zł. Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do kupowania kolejnego numeru tygodnika katolickiego „Gość niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!