1. Bożym błogosławieństwem obdarzeni są w szczególności ci, którzy są pokornego serca. Każdy bowiem, kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony.
  2. W czwartek rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msze św. w Solcu o godz. 8.00; w Woli Soleckiej również o godz. 8.00. Zapraszamy
  3. W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Msze św. wotywne w czwartek, piątek oraz w sobotę o godz. 17.00.  W piątek o godz. 16.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, adoracja i możliwość przystąpienie do sakramentu pokuty i pojednania. Zapraszamy dzieci i młodzież z racji nowego roku szkolnego.
  4. W sobotę o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. na cmentarzu „na Piaskach” przy grobie żołnierzy poległych w obronie Ojczyzny.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 zostaną poświęcone tornistry dzieciom z klasy pierwszej, które rozpoczynają naukę w szkole podstawowej.
  6. Również w przyszłą niedzielę zostanie zainaugurowana w naszej parafii wspólnota Rycerzy Jana Pawła II. Po ponad rocznym przygotowaniu kandydaci otrzymają stosowny strój oraz poprzez inwestyturę zostają włączeni do tego stowarzyszenia. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie KŻR z Solca na wspólnej modlitwie natomiast o godz. 15.30 nabożeństwo do MB Soleckiej z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  8. W minionym tygodniu 6 rodziny wsparło budżet parafii na kwotę 900 zł. Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do kupowania kolejnego numeru tygodnika katolickiego „Gość niedzielny”. Dla dzieci jest miesięcznik „ Mały gość niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!