1.  Panie, do kogóż pójdziemy? Ty masz słowa życia wiecznego.
  2. Dzisiaj o godz. 16.00 Msza św. przez wstawiennictwo św. Rity i nabożeństwo z modlitwą przy Jej relikwiach.
  3. We czwartek Święto MB Częstochowskiej. Msze św. o godz. 8.00; 10.00 i 18.00. Zapraszamy.
  4. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. w intencji małżeństw przeżywających 10 rocznicę ślubu.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 parafialne dożynki. Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich oraz rolników do dziękczynienia za tegoroczne plony.
  6. Został rozebrany mur ogrodzenia kościoła parafialnego i będą czynione przygotowania do budowy nowego muru. Dziękujemy za finansowe wsparcie tego przedsięwzięcia.
  7. W pierwszą sobotę miesiąca września o godz. 18.00 zostanie odprawiona na cmentarzu „na Piaskach” Msza św. za zmarłych spoczywających na tej soleckiej nekropolii.
  8. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.
  9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…..