1. Wielbi dusza moja Pana i raduje się duch mój w Bogu Zbawcy moim za dar Wniebowziętej Matki Bożej naszej Patronki.

2. Zgodnie z ogłoszeniami z poprzednich niedziel dzisiaj o godz. 17.50 uroczyście wniesiemy obraz nawiedzenia w kopii wizerunku Świętorodzinnej z sanktuarium w Studziannie wraz z relikwiami bł. rodziców św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

3. Jutro o godz. 16.30 Msza św. na zakończenie Jerycha Rodzin wraz z modlitwą zawierzenia.

4. W przyszłą niedzielę 22 dzień miesiąca a zatem gromadzimy się o godz. 16.00 na Mszy św. i modlitwach przez wstawiennictwo św. Rity. Zapraszamy.

5. W minionym tygodniu budżet parafii wsparło 3 rodziny na kwotę 300 zł. Bóg zapłać.

6. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…..