1. Chrystus nie przyszedł znieść przykazań, ale je wypełnić. Wiara bez uczynków martwą jest.
  2. We wtorek o godz. 17.00 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli do wspólnej modlitwy o Boże bł. na nowy rok oraz ustanie epidemii koronawirus.
  3. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W piątek o godz. 16.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, koronka do Bożego miłosierdzia, adoracja i możliwość skorzystania ze spowiedzi św. szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież na progu nowego roku szkolnego. Tego dnia po Mszy św. o godz. 17.00 modlitwa różańcowa rodziców za swoje dzieci.
  4. W sobotę o godz. 18.00 na cmentarzu „na Piaskach” Msza św. w intencji poległy w obronie naszej Ojczyzny i spoczywających na tym cmentarz.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie tornistrów dzieciom klasy pierwszej. Zapraszamy wraz z rodzicami.
  6. Również w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 modlitewne spotkanie KŻR z Solca nad Wisłą, a o godz. 15.30 nabożeństwo do MB Soleckiej z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  7. W minionym tygodniu 4 rodziny wsparło budżet parafii na kwotę 500 zł. Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”; dla dzieci jest nowy miesięcznik „Mały gość niedzielny”.
  9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…..
error: Content is protected !!