1. Niech będą przepasane biodra wasze i zapalone pochodnie. Wy też bądźcie gotowi, gdyż o godzinie, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie.
  2. Dzisiaj o godz. 15.00 modlitewne spotkanie KŻR z Solca, natomiast o godz. 15.30 nabożeństwo przez wstawiennictwo MB Soleckiej z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  3. W najbliższą sobotę o godz. 20.00, z uwagi na zbliżający się odpust parafialny, w kościółku na cmentarzu św. Barbary zostanie odprawiona Msza św. w intencji spoczywających na tym cmentarzu naszych przodków.
  4. W przyszłą niedzielę w kaplicy w Woli Soleckiej o godz. 9.00 odpust z okazji wspomnienia św. Maksymiliana Marii Kolbe.
  5. W przyszły poniedziałek 15 sierpnia Uroczystość odpustowa związana z tytułem kościoła – Wniebowzięcie NMP. Proszę już dzisiaj o czynny udział w procesji druhów OSP oraz pozostałych grup religijnych istniejących przy naszej parafii.
  6. Bardzo dziękuję mieszkańcom Przedmieścia Bliższego, Dalszego i Dziurkowa za przygotowanie śniadania dla pielgrzymów lubelskiej pielgrzymki. Na zakup produktów spożywczych zostały zebrane pieniądze w kwocie: Sadkowice 290, Kalinówek 50, Dziurków 760; Przedmieście Dalsze 800; Przedmieście Bliższe 640. Razem 2 540 zł. Bóg zapłać.
  7. W ostatnim tygodniu budżet parafii wsparło 2 rodziny na kwotę 350 zł. Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do kupowania kolejnego numeru tygodnika katolickiego „Gość niedzielny”.