1. Jeszcze dzisiaj mogą zażądać twojej duszy od ciebie; komu więc przypadnie to coś przygotował. Bądź bogaty przed Bogiem, a nie dla tego, co jest marnością tego świata.
  2. Dzisiaj o godz. 20.00 w kościele poklasztornym zakończenie XVI Festiwalu Muzyki Klasycznej. Zapraszamy.
  3. W piątek w  godzinach popołudniowych do naszej parafii przybędzie, jak co roku, jedna z kolumn pieszej pielgrzymki lubelskiej. Okażmy im gościnę tak jak było to w okresie przed pandemią. Prosimy również o przygotowanie poczęstunku – śniadania w sobotę rano. Uczynią to mieszkańcy Dziurkowa oraz Przedmieścia Bliższego i Dalszego. Proszę o kontakt z osobami odpowiedzialnymi za przygotowanie poczęstunku. Bóg zapłać.
  4. W sobotę przypada święto – Przemienienie Pańskie. Msze św. parafialne o godz. 10.00 i 18.00. O godz. 7.30 –  Msza św. pielgrzymki lubelskiej.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Msze św. wotywne o godz. 18.00. W piątek o godz. 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, koronka do Bożego miłosierdzia i okazja do spowiedzi. Zaś po Mszy św. o godz. 18.00 modlitwa Kółek Żywego Różańca rodziców, którzy modlą się codziennie za swoje dzieci.
  6. W ostatnich dwóch tygodniach budżet parafii wsparło 4 rodziny na kwotę 750 zł. Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy do kupowania kolejnego numeru tygodnika katolickiego „Gość niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!