1. Jezus jest naszym przewodnikiem w drodze do nieba. Nie możemy się poddawać, zniechęcać, ale z Bożą pomocą zmieniać siebie i świat na dobre.
  2. Jutro Uroczystość odpustowa – Wniebowzięcie NMP. Msze św. według porządku niedzielnego. Po Mszy św. o godz. 12.00 procesja eucharystyczna wokół naszej świątyni. Po procesji złożenie kwiatów przed płytą upamiętniającą bohaterów wojny o wolność i niepodległość, którzy pochodzili z naszej soleckiej ziemi. Również na każdej Mszy św. poświęcenie wianków i bukietów z okazji MB Zielnej.
  3. W dniu parafialnego odpustu o godz. 20.00 nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 dożynki parafialne, jako dziękczynienie za tegoroczne plony. Zapraszamy.
  5. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła św. Barbary. Pracowali: Skalińska Elżbieta; Suchorowska Teresa; Wrona Barbara; Graur Krystyna i Krzysztof. Bóg zapłać.
  6. W ostatnim tygodniu budżet parafii wsparło 3 rodziny na kwotę 300 zł. Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy do kupowania kolejnego numeru tygodnika katolickiego „Gość niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!