1. Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało; proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo.
  2. Dzisiaj o godz. 15.00 spotkanie KŻR z Solca na wspólnej modlitwie, natomiast o godz. 15.30 nabożeństwo do MB Soleckiej z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  3. We wtorek 5 lipca o godz. 17.30 w Lipsku będziemy gościć Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
  4. Na terenie naszego Miasta do 11 lipca gościnnie przebywa młodzież z naszej diecezji na wakacyjnym turnusie oazowym. Życzymy im mocy wiary i darów Ducha Świętego podczas tych rekolekcji. Szczęść Boże.
  5. Na podstawie pozyskanych wiadomości wiemy, że młodzież z naszej parafii miło spędza swój pobyt w Białym Dunajcu. Jeszcze raz dziękują Oni za finansowe wsparcie ich wakacyjnego wyjazdu. Może na kolejne wyjazdy znajdą się jeszcze inni sponsorzy, którzy są mile widziani.
  6. Zachęcamy do kupowania kolejnego numeru tygodnika katolickiego „Gość niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!