1. Nauczycielu, co mam czynić, aby osiągnąć życie wieczne. To pytanie zakłada wiarę w życie wieczne u pytającego. A Ty co chcesz osiągnąć.
  2. W środę będziemy przeżywać kolejne w tym roku nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00 a po niej nabożeństwo różańcowe i procesja wokół naszej świątyni.
  3. W przyszłą niedzielę przypada coroczny odpust Bożej Opatrzności związany z obrazem znajdującym się w bocznym ołtarzu naszego kościoła, dlatego wszystkie Msze św. będą celebrowane w kościele parafialnym.
  4. Ks. Krystian poprowadzi w tym roku pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę z naszego dekanatu. Bardzo prosimy o przemyślenie swojego udziału, który będzie kosztował około 150 zł; oraz dodatkowo koszt autokaru gwarantujący powrót z Częstochowy. Chęć udziału prosimy zgłaszać do ks. Krystiana od 17 lipca. Wówczas będą już znane szczegóły pielgrzymowania do czarnej Madonny.
  5. W ostatnich dwóch tygodniach budżet parafii wsparło 3 rodziny na kwotę 650 zł. Bóg zapłać.
  6. Zachęcamy do kupowania kolejnego numeru tygodnika katolickiego „Gość niedzielny”, do którego załączono tekst Pisma Św. na płycie CD.
  7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…
error: Content is protected !!