1. Jeśli kto chce iść za Mną niech się zaprze samego siebie, niech co dnia bierze krzyż swój i niech Mnie naśladuje.
  2. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy czynnie zaangażowali się w procesję Bożego Ciała. Od poniedziałku do czwartku o godz. 17.30 nabożeństwo i modlitwy w intencji poszczególnych miejscowości naszej parafii w ramach oktawy Bożego Ciała. W czwartek zakończenie oktawy i poświęcenie wianków. Zapraszamy.
  3. W środę 22 dzień miesiąca, a zatem modlitewne spotkanie przez wstawiennictwo św. Rity, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00. Zapraszamy.
  4. Zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego, która zostanie odprawiona w czwartek o godz. 16.30. To także dzień cyklicznych comiesięcznych spotkań ze Świętym.
  5. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego.
  6. W sobotę o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji mieszkańców Solca przy kapliczce św. Jana Nepomucena na Podemłyniu. Po Mszy św. braterskie spotkanie, na które zaprasza Spółka Gruntowa.
  7. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”. Jest również dla dzieci miesięcznik „Mały gość niedzielny”.
  8.  Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…
error: Content is protected !!