1. Nadzieja zawieść nie może, ponieważ miłość Boża rozlana jest w sercach naszych przez Ducha Świętego, który został nam dany.
  2. Jutro 13 dzień miesiąca, a zatem nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się o godz. 18.00 Mszą św.; a po niej modlitwa różańcowa i procesja wokół naszej świątyni. Zapraszamy
  3. W tym tygodniu przypada jedno z najważniejszych świąt kościelnych – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa / Boże Ciało /. Msze św. w kościele parafialnym o godz. 7.30; 9.00; 10.30; 12.00 i 16.00. Procesja do 4 ołtarzy po Mszy św. o godz. 12.00. Bardzo prosimy o przygotowanie feretronów, chorągwi do procesji. Tegoroczna procesja przejdzie trasą: ul. Zamkową, Zwoleńską i Rynek. Prosimy o udekorowanie domów na trasie procesji. Zapraszam druhów OSP ze wszystkich jednostek naszej parafii do udziału w procesji.
  4. Od piątku zapraszamy do udziału w oktawie Bożego Ciała. O godz. 17.30 nabożeństwo do Najśw. Serca, modlitwa w intencji mieszkańców danej miejscowości i procesja wokół kościoła.
  5. Zapraszamy na wtorek godz. 17.00 dziewczynki ze szkoły podstawowej na próbę sypania kwiatów podczas procesji Bożego Ciała.
  6. W przyszłą niedzielę zgodnie z prawem kanonicznym odbędzie się wizytacja biskupa naszej diecezji – ks. Marka Solarczyka. O godz. 9.00 w kaplicy Ks. Biskup odprawi Mszę św. i dokona poświęcenia dwóch ołtarzy bocznych oraz nowej drogi krzyżowej. O godz. 10.30 w kościele poklasztornym wygłosi homilię i spotka się z różnymi  grupami religijnymi i samorządowymi. Podczas Mszy św. o godz. 12.00 udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z klas ósmych trzech szkół podstawowych z terenu naszej parafii. Natomiast o godz. 15.00 przy krzyżu postawionym na  nowej części cmentarza odmówimy koronkę do Bożego miłosierdzia i zostanie poświęcona ta część naszej parafialnej nekropolii. Zapraszamy do udziału w tych spotkaniach.
  7. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!