1. Nie bój się tylko wierz. Panie przymnóż mi wiary.
  2. We wtorek o godz. 11.30 zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem ks. bp Piotra Turzyńskiego z okazji 33 rocznicy święceń kapłańskich. Wezmą w niej udział księża, którzy w roku 1988 przyjęli w katedrze radomskiej święcenia prezbiteratu z rąk ks. bp Edwarda Materskiego. Chętnych zapraszamy do udziału.
  3. Również we wtorek o godz. 18.00 Msza św. przez wstawiennictwo św. Rity i nabożeństwo przez jej wstawiennictwo. Zapraszamy.
  4. We czwartek o godz. 17.00 Msza św. dla dzieci i młodzieży z naszej parafii na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy.
  5. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”; dla dzieci jest nowy miesięcznik „Mały gość niedzielny”.
  6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…..
error: Content is protected !!