1. Wszyscy bowiem musimy stanąć przed trybunałem Chrystusa, aby każdy otrzymał zapłatę za uczynki dokonane w ciele, złe lub dobre.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00 nabożeństwo fatimskie z procesja wokół naszej świątyni. Zapraszamy.
  3. Pogrzeb ks. prałata Tadeusza Gębki

Poniedziałek 14 czerwca – godz. 18.30 – kościół poklasztorny – modlitwa różańcowa, a o godz. 19.00 Msza św. żałobna. Po Mszy św. procesja do kościoła parafialnego i modlitewne czuwanie przy trumnie Ks. Prałata Tadeusza do godz. 22.00

Wtorek 15 czerwca – godz. 12.30 – kościół parafialny – modlitwa różańcowa, a o godz. 13.00 Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem Ks. Biskupa Ordynariusza Marka Solarczyka. Po Mszy św. kondukt żałobny wyruszy na cmentarz św. Barbary, gdzie zostaną zakończone uroczystości pogrzebowe Ks. Prałata Tadeusza Gębki.

4. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

5. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…..

error: Content is protected !!