1. To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem.
  2. Dzisiaj nabożeństwo majowe o godz. 15.30 a w dni powszednie o godz. 17.30.
  3. We czwartek pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się o godz. 18.00 Mszą św., a po niej modlitwa różańcowa i procesja wokół naszej świątyni. Zapraszamy.
  4. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłanie Ducha Świętego. Modlitwy tej nowenny będą odmawiane podczas nabożeństwa majowego.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 uroczysta Msza św. z I-komunią dla dzieci z klasy III-ej. Spowiedź dla dzieci, rodziców i rodziny w piątek o godz. 16.30
  6. Bardzo dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych, którzy posprzątali plac wokół kościoła parafialnego na uroczystość I-Komunii ich dzieci. Również bardzo dziękujemy rodzicom dzieci klasy IV za gruntowne posprzątanie kościoła poklasztornego i terenu wokół tego kościoła do nowego letniego sezonu celebracji niedzielnej Mszy św. o godz. 10.30.
  7. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.
  8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…..
error: Content is protected !!