1. Wniebowstąpienie to tryumf Chrystusa Zmartwychwstałego, który mówi nie smućcie się, idę do domu Ojca, aby przygotować wam miejsce. Pójdźcie za mną.
  2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30 w niedzielę o godz. 15.30.
  3. W środę o godz. 18.00 młodzież z klas ósmych naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania. Spowiedź dla nich, świadków bierzmowania i rodziny w poniedziałek o godz. 16.30
  4. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. odpustowa ku czci św. Rity połączona z procesją wokół naszej świątyni z figurą św. Rity.
  5. W przyszłą niedzielę w kaplicy o godz. 9.00 dzieci z klasy III szkoły podstawowej w Woli Soleckiej przystąpią do I-komunii św. Spowiedź w kaplicy w piątek o godz. 16.00.
  6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 dzieci z klasy IV będą przeżywały rocznicę I-Komunii św. Spowiedź dla nich i rodziny w sobotę o godz. 9.00.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 Msza św. o wylanie darów Ducha Świętego i wewnętrzne uzdrowienie z okazji niedzieli Zesłania Ducha Świętego.
  8. Bardzo dziękujemy za dar ołtarza od rodziców dzieci komunijnych i młodzieży bierzmowanej w postaci obrusów na wszystkie ołtarze naszej świątyni.
  9. Informujemy, że tegoroczna procesja Bożego Ciała przejdzie ulicami: Krakowska; Staszica, Łoteckiego i Rynek.
  10. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.
  11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…..